CLASICTHERM profilis

CLASICTHERM

6 kamerų profilių CLASICTHERM sistema;
staktos storis 70 mm;
pusiau sutapdinta arba nesutapdinta varčia;
juodos arba pilkos spalvos EPDM tarpikliai;
24 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas K= 1,0 Wm2K, galima naudoti 40 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas K= 0,6 Wm2K;
suapvalintos formos stiklajuostė 24 mm pločio dviejų stiklų paketui su juodu arba pilku tarpikliu, 40 mm pločio trijų stiklų paketui tik su juodu tarpikliu;
užpildytas apkaustu griovelis;
uždarasis sutvirtinimas rėme.

Langai „Clasictherm” aukščiausios kokybės garantija. Šešių kamerų profilis , 70 mm pločio, siūlomas su pusiau apvalia varčia, arba su apvalia varčia. Aukštos kokybės PVC mišinys, naudojamas profilio ekstruzijai įmonėje “SONAROL”, garantuoja spalvos ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos sąlygoms ir priežiūros paprastumą.

ŠILTI – šešių kamerų rėmas ir varčia 70mm pločio ir galimybė panaudoti 36 mm pločio stiklo paketą su šiltu rėmeliu užtikrina puikią šilumos izoliaciją.
TYLUS – šešių kamerų profilis ir panaudojimas trijų stiklų paketo užtikrina jaukią tylą namuose.
PATVARUS IR SAUGUS – kvadrato formos metalas staktoje, galimybė panaudoti prieš įsilaužiminę rankeną ir apkaustus garantuoja be rūpesčiu naudojimasi ir apsaugo nuo įsilaužimo.
ELEGANTIŠKI – simetriški ir lengvai užapvalinti profiliai, moderni stilkajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybe panaudoti stiklopaketą su šiltu rėmeliu sukelia unikalią išvaizdą langams.
IŠSVAJOTI
 – platus spalvų pasirinkimas, galimybė padažyti kiekviena RAL spalva, leidžia panaudoti langus “Clasictherm” kiekvienam projekte.
BEŠVINIAI – ekologiški profiliai “Clasictherm” pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius yra bešviniai.

Yra galimybė profilius lakuoti iš vienos ir abiejų pusių bet kuria RAL paletės spalva – profilių lakavimas suteikia galimybę derinti PVC stalių dirbinius su aliuminiu ar net įmantriausia apdaila.

„Clasictherm“ langai tai yra aukščiausio lygio standarto garantija.

BEŠVINIAI 
Ekologiniai „Clasictherm“ profiliai, pagaminti su cinko-kalcio stabilizatoriais, neturi švino.

ELEGANCIJA
Simetriški ir švelniai suapvalinti profiliai, stilinga stiklajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybė užsisakyti stiklo paketą su šiltu rėmeliu skirtingomis spalvomis – dėl to langai gali atrodyti  unikalūs.

PATVARUMAS IR SAUGUMAS
Sustiprinimas, uždarytas rėme, galimybė naudoti „Secustik“ rankeną ir preišįsilaužiminius kablius garantuoja ilgalaikį, neavarinį naudojimą, ir apsaugą nuo įsilaužimo.

ŠILUMA
Šešių kamerų rėmų ir varčių profiliai, kurių plotis 70 mm, ir galimybė naudoti trijų stiklų paketus su šiltu 40 mm pločio rėmu, kurio koeficientas yra 0,6 W/m2K, užtikrina puikią šilumos izoliaciją.

IŠSVAJOTI
Platus dangos spalvų pasirinkimas, bet kokios spalvos iš RAL paletės panaudojimo galimybė ir formos įvairovė – dėl to „Clasictherm“ langai tinka bet kokiam labiausiai fantastiniam projektui.

TYLA
Šešių kamerų profilių sistema ir trijų stiklų paketų naudojimas užtikrina namuose ramybę.

Kostrukcijos matmenys